hlinikove konstrukcie stavba

Zasklívací systémy rozšiřují užitnou plochu a přirozeně zvyšuje komfort bydlení.

Slouží jako ochrana proti hluku, prachu, exhalacím, dešti či extrémním teplotám. V ponuke sú rámové zasklievacie systémy a bezrámové zasklievacie systémy. Pre každý typ stavby používame ten, ktorý je najvhodnejším riešením. V nabídce jsou rámové zasklívací systémy a bezrámové zasklívací systémy. Pro každý typ stavby používáme ten, který je nejvhodnějším řešením.


Rámové zasklívací systémy:

ALU FLEXI

Rámový zasklívací systém AluFlexi se používá k zasklení balkonů a lodžií, samostatných konstrukcí zábradlí, dělící příčky interiéru, altány, přístřešky a jiné hliníkové konstrukce. Nejčastěji používanou výplní je čiré sklo 4-6 mm.

pdfTechnický list ALU FLEXI rámový

ALU COMBI

Rámový zasklívací systém z hliníkových profilů s drážkou 9 mm pro výplň. Výplň je vsazena do hliníkového rámu, který pochází po spodní (nosné) a horní (vodící) kolejnici. Systém otevírání je posuvný - jednotlivá křídla zajíždějí za sebe.

pdfTechnický list ALU COMBI

ALU PLUS

Rámový zasklívací systém z hliníkových profilů s drážkou 9 mm pro výplň. Zasklívací systém AluPlus® se používá k zasklení balkonů a lodžií, samostatných konstrukcí zábradlí, dělící příčky interiérů, altány, přístřešky a jiné hliníkové konstrukce.

pdfTechnický list ALU PLUS


Bezrámové zasklívací systémy

ALU FLEXI

Bezrámový zasklívací systém AluFlexi se používá k zasklení balkonů a lodžií, samostatných konstrukcí zábradlí, dělící příčky interiéru, altány, přístřešky a jiné hliníkové konstrukce.

pdfTechnický list ALU FLEXI bezrámový

ALU VISTA

Bezrámový posuvný a otočný zasklívací systém z čirého bezpečnostního skla o tloušťce 6 mm a vodících hliníkových profilů pro zasklení lodžií, balkonů a výklenků domů.

pdfTechnický list ALU VISTA

Vybíráme z našich realizací